TEMALI PARTİLER

Ebru Karaduman
Diş Buğdayı

Çoçuğunuzun ilk çıkan süt dişini kutlamak, dişlerinin sağlam olması ve çabuk büyümesi inancı ile yapılır. Partide hazırlanan buğdayın içerisine saklanan eşyayı kim bulur ise o çocuğa hediyeler alır. Biz de çocuğunuzun ilk dişinin heyecanına ortak oluyoruz ve bu mutlu günü sevdikleriniz ile en güzel şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Hoş Geldin Yeni Yıl

Yeni yıl demek sınırsız eğlence demek, çam ağacının altında bekleyen sürpriz hediyelerin sahibi olmak demek, hayal edilen kostümleri giymek demek…

Çocuklarınızın heyecanla beklediği yılbaşı partilerinde tüm bu talepleri kendilerine sunmak istemez misiniz? Sizlere özel hazırlanacak olan lezzetli ikramlarımızı tatmanız ve noel baba eşliğinde keyifli dakikalar geçirerek yeni yılı karşılamanız için sizleri bekliyoruz.

Ebru Karaduman
Ebru Karaduman
Sınıf Partisi

Çocuğunuzun eğitim gördüğü okuldaki sınıf arkadaşları ile birlikte okula merhaba, karne heyecanı, sınıf geçme, okuma bayramı, mezuniyet partileri ve Milli Bayramlarımızı kutlamak amacı ile sizleri Beden Atolyesine bekliyoruz. Lezzetli çocuk / yetişkin menülerimiz ve tabi ki çocuk partilerinin vazgeçilmez eğlencesi pinyataları talebinize uygun olarak sizlerle birlikte tasarlıyoruz.

  • Her yaş grubuna özel hayal edilen parti konseptlerinde, sizlerin heyecanını paylaşmak ve gerçekleştirmek için hazırız.