BİZ KİMİZ?

Ebru Karaduman
Dream Party hayallerin gerçeğe
dönüştüğü dünya!

Çocuk ve spor sektöründe onuncu yılına başarılı bir şekilde giren Ebru Karaduman Beden Atölyesi tarafından yaratılmış bir markadır. 15 yılı aşkın süredir çocuklar ile çalışan, çocukların hem fizyolojik hem psikolojik ihtiyaçlarına her daim mutlu bir ortamda cevap vermeyi amaçlayan Ebru Karaduman tarafından kurulan Dream Party farklı konseptleri ve eğlenceli oyun alanları ile partilerin vazgeçilmez adresidir.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim!

PARTİ EVİMİZ

Parti evimiz, öncelikle çocukların güvenliği ve mutlulukları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Devamında elbette ki siz yetişkinlerin ve misafirlerinin konforu yer almaktadır.Siz ebeveynler, kendinizi evinizde hissedeceğiniz, taze yiyeceklerin hazırlandığı kafemizde kahvelerinizi yudumlarken, çocuklar önce sizlerin görebildiği noktada, eğlenceli oyun alanımızda keyifli oyunlarına başlayacaklar. Eğlencenin doruğa ulaşması için, üst katımızda yer alan büyük cimnastik odamızda enerjilerini maksimumda harcamak için animatörümüz ile oyunlarına üst katta devam edecekler.

Cimnastik alanımız içerisinde yer alan tırmanma duvarımız ve teleferiğimiz çocukların hayallerine ulaşmalarını kolaylaştırırken, sizde misafirleriniz ile rahatlıkla ilgilenebileceksiniz. Bunların yanı sıra karaoke partisi, pijama partisi ya da
mini disco tercih edenler için de ayrıca bir başka odamız yer almaktadır.